Oficiální webové stránky bytového družstva Molbyt
Aktuální výpis z Veřejného rejstříku BD MOLBYT je k dispozici zde:  

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=659656&typ=PLATNY 

Nové stanovy BD MOLBYT jsou k dispozici zde:

https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail?dokument=21205558&subjektId=659656&spis=312388
 

Dne 4. 4. 2013 byl zveřejněn záměr Zástavba okolí stanice metra Invalidovna Praha 8 - Karlín", kód záměru PHA 857.  Dokumentace k záměru je přístupná na adrese:
 
Více informací je uvedeno v rubrice "Obchodní centrum Invalidovna" - http://molbyt.webgarden.cz/temata/obchodni-centrum-invalidovna 
Investor administrativního centra Invalidovna, firma Proxima Immorent, dokončil prostřednictvím smluvní firmy pasportizaci bytů, technického podlaží a kočárkáren. V rámci tohoto projektu byl v souvislosti s plánovanou výstavbou administrativního centra Invalidovna zaznamenán aktuální stav objektu BD Molbyt.
 
Pasportizace našich bytů v souvislosti s výstavbou Administrativního centra Invalidovna - obrázek

Pasportizace našich bytů v souvislosti s výstavbou Administrativního centra Invalidovna - obrázek

V nejbližší době bude v našem domě probíhat tzv. pasportizace, tedy zaznamenání stavu nosných konstrukcí našeho domu a všech jeho bytů. Pasportizace je důležitým krokem v přípravě na výstavbu Administrativního centra Invalidovna. Vše potřebné o této nadcházející akci se dozvíte zde.
Administrativní centrum Invalidovna: demoliční práce - obrázek

Administrativní centrum Invalidovna: demoliční práce - obrázek

V současné době podniká investor výstavby administrativního centra Invalidovna potřebné kroky v přípravě demoličních prací stávajících objektů. Zástupci bytového družstva Molbyt se 13. února osobně zúčastnili jednání. Zde předali soupis požadovaných informací a garancí v souvislosti s bouracími pracemi.
Novinky v projektu administrativního centra Invalidovna - obrázek

Novinky v projektu administrativního centra Invalidovna - obrázek

Informace o postupu představenstva bytového družstva Molbyt ve věci plánované výstavby administrativního centra Invalidovna na místě bývalých budov Českého statistického úřadu.
Prosíme o zvýšenou obezřetnost, zejména nyní v době vánočních svátků, při manipulaci s hořlavými materiály v blízkosti svíček, které jsou nejčastějším zdrojem požáru. Děkujeme.
Využijte možnosti ukládání objemného odpadu a dalších nepotřebných věcí např. při rekonstrukcích bytů do sběrného dvora ve Voctářově ulici. Každá osoba s trvalým pobytem v Praze 8 má možnost bezplatně využít těchto služeb.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one