Oficiální webové stránky bytového družstva Molbyt

Pasportizace našich bytů

Pasportizace našich bytů v souvislosti s výstavbou Administrativního centra Invalidovna - obrázek

Pasportizace našich bytů v souvislosti s výstavbou Administrativního centra Invalidovna - obrázek

V nejbližší době bude v našem domě probíhat tzv. pasportizace, tedy zaznamenání stavu nosných konstrukcí našeho domu a všech jeho bytů. Pasportizace je důležitým krokem v přípravě na výstavbu Administrativního centra Invalidovna. Vše potřebné o této nadcházející akci se dozvíte zde.
Proč?
Jde o preventivní opatření v souvislosti s plánovanou výstavbou administrativního centra Invalidovna. V případě jakéhokoli narušení našeho objektu tak máme podklad ke sjednání nápravy u investora.
 
Jak pasportizace probíhá?
Váš byt navštíví pověření pracovníci, kteří na digitální kameru zaznamenají zejména stav stěn a stropních konstrukcí. Nenatáčí nic z vybavení bytů apod.
 
Jak dlouho trvá pasportizace jednoho bytu?
Předpokládejte, že se u Vás pracovníci zdrží cca 15 – 20 minut.
 
Kdo přijde pasportizaci provést?
Pasportizaci provádí pověřená firma, kontaktní osobou je pan ing. Xxx. V případě nejasností se neváhejte obrátit na zástupce domů nebo na člena představenstva BD MOLBYT.
 
Kdy můžete očekávat pasportizaci svého bytu?
O termínu budete včas informován.
 
 
UPOZORŇUJEME, ŽE PŘÍTOMNOST DRUŽSTEVNÍKŮ V DOBĚ PASPORTIZACE JE NUTNÁ V ZÁJMU OCHRANY MAJETKU NÁS VŠECH. POKUD BYSTE V TERMÍNU PLATNÉM PRO VÁŠ DŮM NEMOHLI BÝT PŘÍTOMNI, INFORMUJTE ZÁSTUPCE DOMU ČI NĚKTERÉHO Z ČLENŮ PŘEDSTAVENSTVA ZA ÚČELEM SJEDNÁNÍ NÁHRADNÍHO TERMÍNU.
 
 
Děkujeme Vám za spolupráci!
19.03.2007 19:34:23
molbyt
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one