Oficiální webové stránky bytového družstva Molbyt

Realizace 3. etapy výstavby Futurama Bussines Park

Představenstvo BD MOLBYT je od začátku 1. etapy výstavby projektu Futurama v osobním i telefonickém kontaktu s vedením firmy Proxima IMMORENT, která je investorem této stavby (http://www.erstegroupimmorent.cz/cz/). Představenstvo s touto firmou v době výstavby 1. a 2. etapy dohodlo pro BD MOLBYT kompenzaci za zhoršené životní prostředí našich družstevníků. Firma dodržela slib, na vlastní náklady postavila 2 kontejnerová stání a upravila protiskluzovými dlaždicemi přístupové cesty od chodníku ke vchodům do domů. Představenstvo nyní jedná s vedením firmy ohledně kompenzace za 3. etapu výstavby a to v podobě finančního příspěvku na vyčištění a impregnaci fasády na severní straně domu, které představenstvo plánuje realizovat po dokončení hrubých prací 3. etapy. Vzhledem k tomu, že jednání s vedením firmy IMMORENT probíhá korektně, představenstvo předpokládá, že i tento požadavek se vyřeší k vzájemné spokojenosti.
 
Stavba byla povolena stavebním povolením ze dne 2. 1. 2008, které nabylo právní moci 7. 2. 2008. Dokončení 3. etapy bylo prodlouženo rozhodnutím o změně stavby (fasády) do 30. 5. 2017.
 
Časový plán stavby:
dokončení výkopových prací a zemních vrtů              do 20. 9. 2015;
dokončení hrubé stavby (betonový skelet)                do 31. 3. 2016;
dokončení stavby                                                   do 31. 8. 2016.
Počátek prací na stavbě je stanoven následovně:
PO-PÁ od 7,00 hod., SO od 8,00 hod. a NE od 9,00 hod. Hodina ukončení prací bude záviset na typu právě prováděné stavební činnosti tak, aby byl dodržen technologický postup.
Představenstvo jednalo s vedením zástupců investora a stavební firmy Züblin, aby v době výkopových prací kromě čištění ulic zametacím vozem prováděli kropení zeminy a snížili tak prašnost.
25.04.2016 19:01:27
molbyt
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one